Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
09
timer
30
minutter
29
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition armbåndsur, reference REF.UBBRG42BK, 42 mm rustfritstålskasse, automatisk Seiko NH35 bevægelse, lang Tropic gummirem (>200 mm), nyt med original æske, dokumenter og international 2-årig garanti, vandtæt til 200 m.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi præsenterer modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
FUNKTIONER: tid – minutter – sekunder – dato
KASSE: rustfrit stål 316L
DIA...MS: Ø 42 mm
KASSE HØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
KRONE: skruesikret - rustfrit stål 316L
VANDTÆT: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKÆRM: mat - luminescerende romerske tal - lysende visere
LUKKE: 18 mm - spænde - rustfrit stål 316L
BAND: 20 mm - tropic i gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
SIKKER SPEDITION - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
SIKKER SPEDITION - UDENFOR EU - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfrit stål 316L
DIA...MS: Ø 42 mm
KASSE HØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
VANDTÆT: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDhold
INFO
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%