Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
17
timer
19
minutter
55
sekunder
Nuværende bud
1 anden person holder øje med dette
IT
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, reference REF.UBBRG42BK, 42 mm rustfrit stål kasse, automatiske urværk, gummirem, ny og ubrugt, vandtæt til 200 m, inkl. original æske, dokumenter og garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rustfritstålskasse 316L - safirglas – japansk automat Seiko NH35 - tropic FKM-rem
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: satin
KRONE: gevindskrue - rustfrit stål 316L
GLAS: safir
BAGDEKSLE: gevindskrue - rustfrit stål 316L
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
MEKANISME: Seiko NH35
SKÆRM: mattert - luminous romertal tal - lysende visere
LUKNING: 18 mm - fase-stift - rustfrit stål 316L
URREM: 20 mm - tropic i gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Nyt, aldrig brugt – 2 års international garanti inkluderet
INDEHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/VARER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALY
SIKRET FORSENDELSE - NATIONELT OG EU
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
SIKRET FORSENDELSE - UDEN for EU - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: satin
GLAS: safir
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
MEKANISME: Seiko NH35
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDEHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/VARER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%