Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
16
timer
58
minutter
58
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Pit Stop Chronograph Limited Edition, reference UBPIT43GN, med en 43 mm rustfrit stål kasse, kvarstof Miyota kronografur, 22 mm stålrem, ny med original æske, papirer og international garanti i 2 år.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
OFFICIELT GODKENDT FORHANDLER
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen "UBLAST – PIT STOP" Limited Edition
FUNKTIONER: dato på engelsk - chronograf - tachometer
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
KASSEHØJDE: 13 mm
UGLE/AFTAGELSE: fast - blank - rustfrit stål 316L
FINITUR: børstet
KNOP: rustfrit stål 316L - gevindet
GLAS: mineralflat
BAGDÆK: rustfrit stål 316L - gevindet
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
URVER: kvarts Miyota crono 0S00 - dato på engelsk
LÅS: 20 mm - deployant - rustfrit stål 316L
URREM: 22 mm - rustfrit stål 316L
VÆGT: 166 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UDUR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
SIKKER FRAGT – NATIONALT OG EUROPÆISKE UNION
Ingen yderligere afgifter inden for EU
SIKKER FRAGT – UDEN FOR EUROPA – VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
OFFICIELT GODKENDT FORHANDLER
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
KASSEHØJDE: 13 mm
FINITUR: børstet
GLAS: mineralflat
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
VÆGT: 166 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UDUR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Pit Stop - Chronograph
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Værk
Quartz
Urkassens diameter
43 mm
Genstande solgt
100%