Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
22
timer
52
minutter
06
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, herreur i rustfrit stål 42 mm, automatisk bevægelse, månefase, begrænset udgave REF.UBORPL42BK, nyt med originalæske, papirer og international toårig garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timevisning – minutter – sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Bezel: rustfrit stål 316L
Skriveglas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagside: rustfrit stål 316L
Rem: ægte læder – (ca. 250 mm kasse inkluderet)
Lukning: rustfrit stål 316L – foldelukning
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 95 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – international garanti på 2 år inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG ANFØRSEL PRIMÆRT BRUG
REGLER FOR ALLE URE MED DATEUR
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
SPEDITION NATIONALT OG TILL EUROPA
Ingen ekstra afgifter inden for Den Europæiske Union
SPEDITION UDEN FOR EUROPA - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Bezel: rustfrit stål 316L
Skriveglas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagside: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 95 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIG ANFØRSEL PRIMÆRT BRUG
REGLER FOR ALLE URE MED DATEUR
LOGISTIK/LAGER
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%