Bandai - 1 Sealed box - One Piece

04
dage
16
timer
13
minutter
36
sekunder
Nuværende bud
€ 110
Ingen mindstepris
NL
€ 110
PT
€ 100
NL
€ 86

Catawikis køberbeskyttelse

Din betaling er sikker hos os, indtil du modtager din genstand.Se flere oplysninger

Trustpilot 4.4 | %{antal} anmeldelser

Bedømt som Fremragende på Trustpilot.

One Piece Card Game UTA Collection, Bandai Namco eksklusiv, forseglet i original Bandai-emballage og plastik, mint-stand, 1 genstand.

AI-assisteret oversigt

Beskrivelse fra sælger

Sættet sendes via UPS, anbefalet forsendelse, hurtig levering og forsikret.

One Piece Card Game – UTA Collection – Forseglet Bandai Namco-eksklusiv

Et fantastisk samlerobjekt til fans af One Piece og One Piece Card Game.

Her tilbydes One Piece Card Game UTA Collection, præsenteret i den originale Bandai Card Games-emballage. Genstanden er stadig forseglet i den originale plastikindpakning, hvilket gør den særligt attraktiv for samlere, der foretrækker at holde eksklusive One Piece TCG-produkter uåbnede.

UTA Collection er viet til den populære karakter Uta, kendt fra One Piece Film: Red, og er en smuk tilføjelse til enhver One Piece Card Game-samling.

Detaljer:

* Officielt One Piece Card Game-produkt
* UTA Collection
* Original Bandai / Bandai Namco emballage
* Forseglet i plastik
* Samlerobjekt
* Tilstand som vist på billederne
* Ideel for samlere af forseglede produkter og One Piece-fans

Billederne er en del af beskrivelsen. Genstanden vil blive omhyggeligt pakket til forsendelse for at sikre, at den ankommer sikkert.

Sættet sendes via UPS, anbefalet forsendelse, hurtig levering og forsikret.

One Piece Card Game – UTA Collection – Forseglet Bandai Namco-eksklusiv

Et fantastisk samlerobjekt til fans af One Piece og One Piece Card Game.

Her tilbydes One Piece Card Game UTA Collection, præsenteret i den originale Bandai Card Games-emballage. Genstanden er stadig forseglet i den originale plastikindpakning, hvilket gør den særligt attraktiv for samlere, der foretrækker at holde eksklusive One Piece TCG-produkter uåbnede.

UTA Collection er viet til den populære karakter Uta, kendt fra One Piece Film: Red, og er en smuk tilføjelse til enhver One Piece Card Game-samling.

Detaljer:

* Officielt One Piece Card Game-produkt
* UTA Collection
* Original Bandai / Bandai Namco emballage
* Forseglet i plastik
* Samlerobjekt
* Tilstand som vist på billederne
* Ideel for samlere af forseglede produkter og One Piece-fans

Billederne er en del af beskrivelsen. Genstanden vil blive omhyggeligt pakket til forsendelse for at sikre, at den ankommer sikkert.

Detaljer

Stand
Så god som ny (M)
Type
Sealed box
Antal artikler
1
Kortsamlerspil / tema
One Piece
Udgiver
Bandai
Sprog
Engelsk
Solgt af
HollandBekræftet
296
Genstande solgt
100%
Privattop

Lignende genstande

Til dig i

Byttekort