No. 80730639

Sold
Artisan Furrier - Coat
Final bid
€ 200
6 weeks ago

Artisan Furrier - Coat

Futro w doskonałym stanie, nie posiada wad.Zapinane na haczyki ..Długość całkowita 90 cm, obwód w klatce piersiowej 96 cm, obwód w biodrach 100 cm, obwód w pasie 88 cm , długość rękawa 44 cm, szerokość ramion 38 cm . Futro posiada dwie kieszeni zewnętrzne.Proszę uważnie przeczytać opis przedmiotu. Licytujesz to, co znajduje się na zdjęciach. Wylicytowany przedmiot , po opłacie, jest wysyłany ubezpieczoną pocztą priorytetową w terminie dwóch dni roboczych. Nie ponoszę odpowiedzialności za nieprawidłowe podanie adresu do wysyłki, oraz za terminy dostarczenia przesyłki. Proszę pamiętać, że koszty, związane z opłatami celnymi, które mogą być naliczone potencjalnym kupcom spoza UE, ponosi nabywca. #CozyWinter

No. 80730639

Sold
Artisan Furrier - Coat

Artisan Furrier - Coat

Futro w doskonałym stanie, nie posiada wad.Zapinane na haczyki ..Długość całkowita 90 cm, obwód w klatce piersiowej 96 cm, obwód w biodrach 100 cm, obwód w pasie 88 cm , długość rękawa 44 cm, szerokość ramion 38 cm . Futro posiada dwie kieszeni zewnętrzne.Proszę uważnie przeczytać opis przedmiotu. Licytujesz to, co znajduje się na zdjęciach. Wylicytowany przedmiot , po opłacie, jest wysyłany ubezpieczoną pocztą priorytetową w terminie dwóch dni roboczych. Nie ponoszę odpowiedzialności za nieprawidłowe podanie adresu do wysyłki, oraz za terminy dostarczenia przesyłki. Proszę pamiętać, że koszty, związane z opłatami celnymi, które mogą być naliczone potencjalnym kupcom spoza UE, ponosi nabywca.

#CozyWinter

Set a search alert
Set a search alert to get notified when new matches are available.

This object was featured in

                                        
                                                                                                    
                    
                                        
                                                                                                    
                    
                                        
                                                                                                    
                    

How to buy on Catawiki

Learn more about our Buyer Protection

   1. Discover something special

   Browse through thousands of special objects selected by experts. View the photos, details and estimated value of each special object. 

   2. Place the top bid

   Find something you love and place the top bid. You can follow the auction to the end or let our system do the bidding for you. All you have to do is set a bid for the maximum amount you want to pay. 

   3. Make a secure payment

   Pay for your special object and we’ll keep your payment secure until it arrives safe and sound. We use a trusted payment system to handle all transactions. 

Have something similar to sell?

Whether you're new to online auctions or sell professionally, we can help you earn more for your special objects.

Sell your object