No. 84386171

No longer available
Fiat - Tipo 2.0 16v Recaro - 1991
Bidding closed
3 weeks ago

Fiat - Tipo 2.0 16v Recaro - 1991

Fiat Tipo 2.0 16v SEDICIVALVOLE Recaro - 107 kW Topowa wersja Bardzo rzadko spotykana wersja Fiata Tipo pierwszej generacji przed liftem i poszukiwany wśród kolekcjonerów Tipo 2.0 16v Sedicivalvole - 146 km (Jest to ewolucja słynnego Twin Cam Lampredi który był wykorzystany w Lanci Delta Integrale) i manualna pięcio biegowa skrzynia w bardzo porządanym kolorze ROSSO CORSA (laker od Ferrari) i przebiegiem 131 620 km. Egzemplarz z roku 1991 posiadający tylko dwóch właścicieli od nowości. Pierwsza rejestracja w Austrii i używany do 2018 roku gdzie został sprzedany do Czech i do 2024 roku przejechał tylko 5000 km. Przez ten okres był serwisowany. Auto jest po wymianie rozrządu , olei i filtrów. Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie bez korozji. Oryginalny lakier w kolorze ROSSO CORSA nosi minilane znaki zużycia. Wszystkie szyby oryginalne FIAT 1991 prócz przedniej. Wnętrze pedantycznie utrzymane bez zużycia. Fotele RECARO bez dziur i przetarć. Bogate wyposażenie: Centralny zamek,elektryczne lusterka,2x elektryczne szyby,Radio,Kierownica MOMO,Fotele RECARO,Elektryczny szyberdach,Oryginalne alufelgi 15",Halogeny,komplet kluczy Mechanicznie samochód sprawny nadający się do dalszej jazdy. Zawieszenie bez luzów. Ostatni seriws przy 129900 km 05/2022. Wymieniony akumulator. Podwozie samochodu nie zgnite (patrz zdjęcia). Samochód ma 33 lata i przyciąga uwagę na ulicy. Do naprawy w samochodzie: nie otwiera się szyberdach, maska i dach ma drobny grad, mały wyciek oleju spod silnika,nie załącza się wentylator chłodnicy. Fiat Tipo 2.0 16v Sedicivalvole był jednym z TOP HATCH 90s. Zaleca się obejrzenie i sprawdzenie pojazdu przed złożeniem oferty, aby uniknąć późniejszych rozbieżności i rozczarowań. Skontaktuj się z Catawiki, aby umówić się na spotkanie.

No. 84386171

No longer available
Fiat - Tipo 2.0 16v Recaro - 1991

Fiat - Tipo 2.0 16v Recaro - 1991

Fiat Tipo 2.0 16v SEDICIVALVOLE Recaro - 107 kW Topowa wersja
Bardzo rzadko spotykana wersja Fiata Tipo pierwszej generacji przed liftem i poszukiwany wśród kolekcjonerów Tipo 2.0 16v Sedicivalvole - 146 km (Jest to ewolucja słynnego Twin Cam Lampredi który był wykorzystany w Lanci Delta Integrale) i manualna pięcio biegowa skrzynia w bardzo porządanym kolorze ROSSO CORSA (laker od Ferrari) i przebiegiem 131 620 km. Egzemplarz z roku 1991 posiadający tylko dwóch właścicieli od nowości.
Pierwsza rejestracja w Austrii i używany do 2018 roku gdzie został sprzedany do Czech i do 2024 roku przejechał tylko 5000 km. Przez ten okres był serwisowany. Auto jest po wymianie rozrządu , olei i filtrów.
Nadwozie jest w bardzo dobrym stanie bez korozji. Oryginalny lakier w kolorze ROSSO CORSA nosi minilane znaki zużycia. Wszystkie szyby oryginalne FIAT 1991 prócz przedniej.
Wnętrze pedantycznie utrzymane bez zużycia. Fotele RECARO bez dziur i przetarć.
Bogate wyposażenie:
Centralny zamek,elektryczne lusterka,2x elektryczne szyby,Radio,Kierownica MOMO,Fotele RECARO,Elektryczny szyberdach,Oryginalne alufelgi 15",Halogeny,komplet kluczy
Mechanicznie samochód sprawny nadający się do dalszej jazdy. Zawieszenie bez luzów.
Ostatni seriws przy 129900 km 05/2022. Wymieniony akumulator.
Podwozie samochodu nie zgnite (patrz zdjęcia).
Samochód ma 33 lata i przyciąga uwagę na ulicy. Do naprawy w samochodzie: nie otwiera się szyberdach, maska i dach ma drobny grad, mały wyciek oleju spod silnika,nie załącza się wentylator chłodnicy.
Fiat Tipo 2.0 16v Sedicivalvole był jednym z TOP HATCH 90s.
Zaleca się obejrzenie i sprawdzenie pojazdu przed złożeniem oferty, aby uniknąć późniejszych rozbieżności i rozczarowań. Skontaktuj się z Catawiki, aby umówić się na spotkanie.

Set a search alert
Set a search alert to get notified when new matches are available.

This object was featured in

                                        
                                                                                                    
                    
                                        
                                                                                                    
                    
                                        
                                                                                                    
                    

How to buy on Catawiki

Learn more about our Buyer Protection

   1. Discover something special

   Browse through thousands of special objects selected by experts. View the photos, details and estimated value of each special object. 

   2. Place the top bid

   Find something you love and place the top bid. You can follow the auction to the end or let our system do the bidding for you. All you have to do is set a bid for the maximum amount you want to pay. 

   3. Make a secure payment

   Pay for your special object and we’ll keep your payment secure until it arrives safe and sound. We use a trusted payment system to handle all transactions. 

Have something similar to sell?

Whether you're new to online auctions or sell professionally, we can help you earn more for your special objects.

Sell your object