Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
Yli kuuden vuoden ammattikokemus kelloalalta laajalla verkostolla.
|---|---|---|
Catawikin ostaja turva
Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot
Trustpilot 4.4 | 133188 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction kvartsi kello, viite REF.UBSQMF44BK, Rajoitettu erä, teräksinen 44 mm kotelo, nahkavyö yli 200 mm, uusi originaalilaatikon, asiakirjat ja kahden vuoden kansainvälinen takuu.
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on italian rekisteröity tuotemerkki.
Ehdotamme mallia "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
TOIMINNOT: monitoiminen
KELLOPÄÄ: ruostumaton teräs 316L
DIAMETRI: Ø 44 mm
KORKEUS KELLOKELLE: 9,2 mm
KUORI: harjattu/kiiltävä ruostumaton teräs 316L - kiinnitetty kahdeksalla pultilla
FINIŠ: kiiltävä
KORONA: ruostumaton teräs 316L - ruuviin kiinnitettävä
LASI: safiiri litteä
TAKAOSA: ruostumaton teräs 316L - neljällä pultilla suljettu
VEDENKESTÄVYYS: 5 ATM - 50 metriä
MEKANISMI: kvartsiliike Seiko VH83 - monitoiminen
SULKU: 22 mm - ruostumaton teräs 316L
RANNETTINAHKA: aito iho Made in Italy - käsityönä valmistettu
PAINO: 92 g
KUIVU- JA TAKUU
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIKÄYTTÖÖN
DATAR-OSOITTEET
LOGISTI/ VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
TOIMITUS, VAKUUTETTU - KANSAINVÄLISESTI JA EUROOPASSA
Ei lisäkustannuksia Euroopan unionin sisällä
TOIMITUS, VAKUUTETTU - MAAILMA NOPEAAN TOIMITUKSEEN - MAAILMANLAJUISTEN
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google TranslateVirallinen valtuutettu jälleenmyyjä
TOIMINNOT: monitoiminen
DIAMETRI: Ø 44 mm
KORKEUS KELLOKELLE: 9,2 mm
FINIŠ: kiiltävä
LASI: safiiri litteä