Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40GDSV - Ltd.Edition - Miehet - 2026
päivät
05
tuntia
06
minuuttia
16
sekuntia
Nykyinen tarjous
3 muuta käyttäjää seuraa tätä esinettä
IT
ES
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Tarjoamme mallin "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition - PVD roosa kultaus
TOIMINTA: aika - minuutit - sekuntit - päivyri - suomi/englanti
KELLOMAKSI: ruostumaton teräs 316L
HARJA: ruostumaton teräs 316L - kiinnitetty 8 pultilla
läpimitta: Ø 40 mm
KELLOKORKEUS: 11 mm
VIIMEISTELY: harjattu - kiiltävä
KORVAKIERES: ruostumatonta terästä 316L – ruostepulttikiinnitys
LÄVY: safiirilasia litteä
TAKARANKA: ruuvein kiinnitetty – ruostumatonta terästä 316L
VEDENSUOJUS: 10 ATM - 100 metriä
LIIKUTIN: automaattinen Seiko NH36
KONTO/ETU: hiekkaiset femmi? (takaosa) – guilloche – valaistut indeksit – lumeavat osoittimet
SULKU: 18 mm deployante - ruostumaton teräs 316L
RANNELIINA: 20 mm ruostumatonta terästä 316L
PAINO: 163 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälistä takuuta sisällytetty
Sisältö
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄNTÖ KELLÖILLE,JOISSA ON PÄIVYRI
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
TOIMITUS VAKUUTETTU - KANSAINVÄLINEN JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
TOIMITUS VAKUUTETTU - EXTRA EUROOPPA - MAAPAIKKA
PALVELU/ARVIOINTI
läpimitta: Ø 40 mm
KELLOKORKEUS: 11 mm
LÄVY: safiirilasia litteä
PAINO: 163 g
EHDOT
Sisältö
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
PALVELU/ARVIOINTI
Korimalli
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Viitenumero
REF.UBQDRIND40GDSV - Ltd.Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%