Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
19
tuntia
38
minuuttia
20
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, viittaus REF.UBBRG42BZBK, 42 mm teräskuori, automaattinen Seiko NH35 -liike, pitkä 20 mm Tropic-kumi-rannelenkki, uusi ja käyttämätön alkuperäisessä laatikossa, paperit ja kansainvälinen takuu, vedenkestävyys 200 metriä.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Esittelemme mallin "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Koneisto: ruostumaton teräs 316L - safiirilasi – japanilainen Seiko NH35 - tropic-ranneke FKM
TOIMINNOT: aika – minuutti – sekunti – päivämäärä
KOTELLO: ruostumaton teräs 316L - IP-bronssikäsittely
DIAMETRI: Ø 42 mm
KOTELON KORKEUS: 12,6 mm
VIIMEISTELY: hiekkapuhallettu
KRUUNU: ruuvikiinnitys - ruostumaton teräs 316L - IP-bronssikäsittely
VETRÖ: safiirilasi
PÄÄTALKINEN KANNEN: ruuvikiinnitys - ruostumaton teräs 316L
VESI-KESTÄVYYS: 20 ATM - 200 metriä
MOOTTORI: Seiko NH35
NUOTTO: mattapintainen - roomalaiset numerot, loistelevat - osoittimet hehkuvat
SULKUPÄÄ: 18 mm - nastasulkukierto - ruostumaton teräs 316L - IP-bronssikäsittely
RANNER: 20 mm - tropic-kumi FKM
PAINO: 105 g
KÄSITTELYT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälistä takuu mukana
SISÄLLYKSENÄ
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISELLÄ KÄYTÖLLÄ
DATUMIA SISLTÄVÄT KELLot—OHJEITA
LOGISTIIKKA/MAGAZINO
Kaikki tilaukset lähtevät ITALIASSA sijaitsevasta varastostamme
TOIMITUS VAKUUTETTUNA - KANSAINVÄLINEN JA EUROOPPA
Ei lisäkuluja, kun toimit EU:n alueella
TOIMITUS VAKUUTETTUNA - OUTO EU - MAAILMA
PALAUTEET/PALAUTTEET
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
DIAMETRI: Ø 42 mm
KOTELON KORKEUS: 12,6 mm
VIIMEISTELY: hiekkapuhallettu
VETRÖ: safiirilasi
MOOTTORI: Seiko NH35
PAINO: 105 g
KÄSITTELYT
SISÄLLYKSENÄ
INFO
LOGISTIIKKA/MAGAZINO
PALAUTEET/PALAUTTEET
Korimalli
Brigate
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%