Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43WH - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
15
tuntia
40
minuuttia
24
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Pit Stop - Chronograph, REF.UBPIT43WH - Rajoitettu erä, 43 mm teräskansi, kvartsiliike, miehille, ranneke yli 200 mm, uusi alkuperäisellä laatikolla ja asiakirjoilla, kansainvälinen 2 vuoden takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Ehdotamme mallia "UBLAST – PIT STOP" Limited Edition
TOIMINNOT: päivyri – vain englanniksi - kronografio - tachymetri
KELLON KOTI: ruostumatonta terästä 316L
HALKAISU: Ø 42,5 mm
KELLON KORKEUS: 13 mm
BEZEL: kiinteä - kiiltävä - ruostumaton teräs 316L
PINTAKÄSITTELY: harjattua
KORONA: ruostumaton teräs 316L - ruuviin kiinnittyvä
LASI: mineraalilasi litteä
TAKALO: ruostumaton teräs 316L - ruuviin kiinnittyvä
VEDENKESTÄVYYS: 10 ATM - 100 metriä
MOUVEMENT: kvartsi Miyota chrono 0S00 - päivyri vain englanniksi
SULKU: 20 mm - deployant - ruostumaton teräs 316L
NAUHA/KAULAKETJU: 22 mm - ruostumaton teräs 316L
PESO: 166 g
KUNTO: Uusi, ei käytetty – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISEN KÄYTÖN JÄLKEEN
SÄÄDÖS OHJELMA, KAIKILLE PÄIVYRISTÄ KELLLOILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään varastoltamme Italiasta
RAHOITUS/MATKUSTUS
RAHOITUS, VAKUUTUSSEKÄN AJOTIE - SISÄKKAINTA
Niin kauan kuin EU:ssa – ei lisämaksuja
RAHTI - TÄYDELLINEN BETA - MAAILMA
PALVELU/ARVOSANA
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
HALKAISU: Ø 42,5 mm
KELLON KORKEUS: 13 mm
PINTAKÄSITTELY: harjattua
LASI: mineraalilasi litteä
PESO: 166 g
LOGISTIIKKA/VARASTO
RAHOITUS/MATKUSTUS
PALVELU/ARVOSANA
Korimalli
Pit Stop - Chronograph
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBPIT43WH - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Liike
Kvartsi
Kotelon halkaisija
43 mm
Myydyt esineet
100%