Ublast - Oracle Bronze Ltd. Edition - REF.UBORA40FLBU - Miehet - 2026
Trustpilot 4.4 | 133188 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Oracle Bronze Limited Edition, Ref. REF.UBORA40FLBU, bronten 40 mm kotelo, automaattinen Seiko NH35 -liike, musta nahkaranneke yli 200 mm, uusi alkuperäisellä laatikolla, asiakirjoilla ja kaksivuotisella kansainvälisellä takuulla, vedenkesto 300 m.
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Ehdotamme mallia “UBLAST - ORACLE BRONZE– Limited Edition”
Kuppi pronssia - safiirilasi – japanilainen Seiko NH35 automaatio - nahkajaloste Made in Italy
Toiminnot: Kellon aika - minuutit – sekunnit
Kuppi: 40x13,6mm – pronssia
Hartsi: kohokuviot indekseineen - luminoivat osoittimet
Kellamikä: pronssinen 120 askeleen yksisuuntainen
Liike: luotettava japanilainen automaatti Seiko nh35 - primaarivarasto 41 tuntia - 24 rubinissa
Lasi: upotettu safiiri
Koru: pronssinen
Takaosa: 316L ruostumaton teräs
Hihna: aito nahka Made in Italy – (noin 250 mm kuoren mukaan)
.Lukitus: pronssinen – rauskan/solki
Kestävyys: 30 ATM - 300 metriä - 990 ft
Sukupuoli: mies
Paino: noin 90 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälistä takuuta sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISELLÄ KÄYTÖLLÄ
SÄÄNTELY OHJELMA-KORUILLA
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään varastostamme Italiasta
PÄÄSY: KOTI- JA EUROOPPA-LÄHETYS
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
ULKOMAAN LÄHETYS - MAAILMA
PALVELU
Myyjän tarina
Kääntänyt Google TranslateVirallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Kuppi: 40x13,6mm – pronssia
Lasi: upotettu safiiri
Koru: pronssinen