Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
16
tuntia
43
minuuttia
52
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition automaattinen miesten kello, ruostumattomasta teräksestä kotelo Ø40 mm, musta IP-pinnoitus, NH35-liike, teräksinen ranneke pitkä (>200 mm), 25 ATM vesitiiviys, mukana original box ja paperit sekä kahden vuoden kansainvälinen takuu; uusi, ei käytetty.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on Italian rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
TOIMINTOJA: aika - minuutit - sekunnit - päivyri
KÄSIVARSI: musta IP-maalattu ruostumaton teräs
BEVEL: 120 askeleen yksisuuntainen pyörivä kehys - kalvoitu alumiini insert
HALUISI M: Ø 40 mm
KAKSIK YS: 12 mm
PINTAKUORKEUS: harjattu - kiiltävä
KORVAKERÄ: ruostumatonta terästä kierrettävä IP musta
LASI: mineraalilasi litteä
TAKASIINA: ruostumatonta terästä kierrettävä
VEDENKESTÄVYYS: 25 ATM - 250 metriä
LIIKE: automaattinen Seiko NH35
NÄYTTÖ: matta taustavalaistu indeksit hehkuvat – kiiltävät osoittimet hehkuvin inserttein
SULKU: 18 mm - deployant - ruostumatonta terästä IP musta
RANNEKE: 20 mm - ruostumatonta terästä IP musta - harjattu/kiiltävä
PAINO: 137 g
KOHDE
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu mukaan lukien
SISÄLTÖ
INFO
KÄYTTÖOHJEEN TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
PÄÄSÄÄNTÖ JOKAISILLE PÄIVÄKIRJALLISILLE KELLOILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään omasta varastostamme Italiassa
TOIMITUS - VAKUUTETTUNA - KOHTI MAATA JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja Euroopan unionin sisällä
TOIMITUS - VAKUUTETTUNA - ULKOMAILLA - MAAPAIKKA
PALVELU/ARVIOINTI
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
HALUISI M: Ø 40 mm
KAKSIK YS: 12 mm
LASI: mineraalilasi litteä
PAINO: 137 g
KOHDE
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
PALVELU/ARVIOINTI
Korimalli
Aquatic
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%