Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
02
tuntia
47
minuuttia
22
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition rannekello, viitenumero REF.UBBRG42BK, 42 mm ruostumattomasta teräksestä, automaattinen Seiko NH35 -liike, pitkä Tropic-kumi-ranneke (>200 mm), uusi alkuperäisellä laatikolla, papereilla ja kahden vuoden kansainvälisellä takuulla, vedenkestävyys 200 m.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
Ehdotamme mallia "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Ruostumaton teräs 316L - safiirilasi – japanilainen automaattinen Seiko NH35 - tropic FKM-ranneke
TOIMINNOT: tunnit - minuutit - sekunnit - päivämäärä
KELLO – ROSTERITISK 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KELLON KORON KORKEUS: 12,6 mm
FINIITTA: hiekkapuhallettu
KORONA: ruostumatonta terästä 316L - kierresuoja
KIVI: safiiri
TAKAKANTITINEN: ruostumatonta terästä 316L - kierrelukittava
VETOKANAVA: 20 ATM - 200 metriä
MOTION: Seiko NH35
OSITUS: mattapinkka - romanialaiset lumiset numerot - lumevat osoittimet
SULKU: 18 mm - pitkäsorminen lukko - ruostumatonta terästä 316L
RANNESIN: 20 mm - tropic kuminen FKM
PAINO: 105 g
TILANNE
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLLY (KOMPLOKSET)
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄNNÖT KELLONPÄIVYRITYKSILLE (PÄIVÄN)
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
TOIMITUS VAHINGOTON – NATIONAALI JA EUROOPPA
Ei lisäveroja EU:n sisällä
TOIMITUS ROTTOMSA – MAAILMALLE
PALAUTETTU SYDÄN
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
KELLO – ROSTERITISK 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KELLON KORON KORKEUS: 12,6 mm
FINIITTA: hiekkapuhallettu
KIVI: safiiri
MOTION: Seiko NH35
PAINO: 105 g
TILANNE
SISÄLLY (KOMPLOKSET)
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
Ei lisäveroja EU:n sisällä
TOIMITUS ROTTOMSA – MAAILMALLE
PALAUTETTU SYDÄN
Korimalli
Brigate
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%