Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
17
tuntia
20
minuuttia
21
sekuntia
Nykyinen tarjous
1 muu käyttäjä silmäilee tätä esinettä
IT
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, viitemu REF.UBBRG42BK, 42 mm:n teräksinen automaattikello kumibetillä, uusi käyttämätön, 200 m vesitiivis, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Ehdotamme mallin "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
TOIMINNOT: kello – minuutit – sekunnit – päivyri
KELLONAULAS: 316L ruostumaton teräs
DIA METERI: Ø 42 mm
KELLONAULAN KORKEUS: 12,6 mm
VIHITTÄMINEN: hiekkapuhaltu
KORJAUSPYÖRÄ: ruostumaton teräs 316L
KIVI: safiiri
TAKAISIN: ruuvikierteinen – ruostumaton teräs 316L
VEDENKESTÄVYYS: 20 ATM – 200 metriä
LIIKUTIN: Seiko NH35
NÄYTTÄJÄ: himmeä – luminesoivat roomalaiset numerot – luminoivat osoittimet
SULKENUS: 18 mm – nuolinen - ruostumaton teräs 316L
RANNESIIRAN: 20 mm – Tropic-kumi FKM
PAINO: 105 g
EHDOT
Uusi, käyttämättä – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄNTÖJÄ KAIKILLE DATARI-KELLOILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta.
TOIMITUS VAKUUTETTUNA - KAIKKI MAAILMAT
- Sisämarkkinat/EU: Ei lisämaksuja.
TOIMITUS VAKUUTETTUNA - EXTRA EUROOPPA - MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
DIA METERI: Ø 42 mm
KELLONAULAN KORKEUS: 12,6 mm
VIHITTÄMINEN: hiekkapuhaltu
KIVI: safiiri
LIIKUTIN: Seiko NH35
PAINO: 105 g
EHDOT
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
PALAUTE
Korimalli
Brigate
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%