Ublast - Pit Stop - Chronograph - REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
16
tuntia
55
minuuttia
05
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Pit Stop Chronograph Limited Edition, viitenumero UBPIT43GN, 43 mm teräksinen kotelo, kvartsikronografimoottori Miyota, 22 mm teräsranneke, uusi originaalilaatikolla, paperit ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
CASSA: acciaio inossidabile 316L -> KASTA: ruostumatonta terästä 316L
DIAMETRO: Ø 42,5 mm -> HALKAISU: Ø 42,5 mm
ALTEZZA CASSA: 13 mm -> KORKEUS: 13 mm
FINITURA: spazzolata -> KÄSITELYT: harjattu
VETRO: minerale piatto -> LÄPINÄKYVYYS: mineraalilasi litteä
RESISTENTE ALL'ACQUA: 10 ATM - 100 metri -> VESIKESTÄVYYS: 10 ATM - 100 metriä
CHIUSURA: 20 mm - deployante - acciaio inossidabile 316L -> SULKIMINEN: 20 mm - deployment- tyyppinen - ruostumatonta terästä 316L
CINTURINO: 22 mm - acciaio inossidabile 316L -> RINNE: 22 mm - ruostumatonta terästä 316L
PESO: 166gr -> PAINO: 166 g
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
REGOLA PER TUTTI GLI OROLOGI CON DATARIO
LOGISTICA/MAGAZZINO
Tutti gli ordini spediti partono dal nostro magazzino situato in ITALIA -> LOGISTIIKKA / VARASTO
SPEDIZIONE ASSICURATA - NAZIONALE ED EUROPA
SPEDIZIONE ASSICURATA - EXTRA EUROPA - MONDO
FEEDBACK
-> PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
PESO: 166gr -> PAINO: 166 g
CONDIZIONI
CONTENUTO
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
LOGISTICA/MAGAZZINO
FEEDBACK
-> PALAUTE
Korimalli
Pit Stop - Chronograph
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBPIT43GN - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Liike
Kvartsi
Kotelon halkaisija
43 mm
Myydyt esineet
100%