Ublast - Elegant - REF.UBEL40GGR - Miehet - 2026
päivät
16
tuntia
51
minuuttia
14
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Viitenumber REF.UBEL40GGR, 40 mm teräksinen kotelo, japanilainen Seiko NH35 automaattikoneisto, nahkaranneke, miehille, uusi alkuperäispakkauksin, asiakirjat ja kansainvälinen takuu, vuosi 2026.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on Italiassa rekisteröity tavaramerkki.
Esittelemme mallin "UBLAST ELEGANT"
Toiminto: tunnit - minuutit - sekunnit – päivämäärä
Koneistosuhde: 40x11,5 mm – ruostumaton teräs 316L – IP rose gold
Dial: päivämäärä 3 kohdassa – luminesoivat indeksit ja osoittimet
Takaapohja: ruostumatonta terästä 316L – kiinnitys ruuvattu
Ranneke: aito nahka - (noin 250 mm koossa, mukaan lukien kotelo)
Suljin: ruostumaton teräs 316L - solki/nuppi
Vesitiiviys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 60 g
KUIVAT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sis.
SISÄLLY
a)
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄDÖS OHJELMOINTIA varten LÄHTÖKELPOISILLE KELLORILLE
LOGISTIIKKA/KAIKKI VARASTOT
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta.
NATIONAL SHIPPING JA EUROOPPA
Ei ylimääräisiä veroja; EU:n sisällä toimitettaessa.
ULKOMAASTON TOIMITUS MAAPAIKALLA – MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Vesitiiviys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 60 g
KUIVAT
SISÄLLY
a)
INFO
LOGISTIIKKA/KAIKKI VARASTOT
NATIONAL SHIPPING JA EUROOPPA
PALAUTE
Korimalli
Elegant
Kellon rannekkeen materiaali
Nahka
Viitenumero
REF.UBEL40GGR
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%