Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
22
tuntia
53
minuuttia
21
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, miesten rannekello ruostumattomasta teräksestä 42 mm, automaattinen liike, kuunsaha, rajoitettu painos REF.UBORPL42BK, uusi alkuperäisellä laatikolla, asiakirjoilla ja kahden vuoden kansainvälisellä takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on italialainen rekisteröity tavaramerkki.
Esittelemme mallin “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition“
Toiminnot: aika – minuutit – sekunnit – kuunsinä
Kide: 42x12mm 316L teräs
Lunetta: 316L teräs
Kivi: safiiri
Kruunu: 316L teräs
Takakansi: 316L teräs
Nauhote: aitoa nahkaa – (n. 250 mm kellon rungon kanssa)
Sulkeminen: 316L teräs – deployantu
Kosteudenkestävyys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: n. 95 g
KYSYMYKSET
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISEN KÄYTTÖKERTAN
KELLON DATUMORIN MUKAINEN SÄÄNTÖ
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään varastostamme Italiassa
NÄHTÖ- JA SIIRTOKULJETUS
Kukaan lisämaksuja EU:n sisällä
ULKOPUOLI EUROOPPA - MAAILMA
PALAUTTEET
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Kide: 42x12mm 316L teräs
Lunetta: 316L teräs
Kivi: safiiri
Kruunu: 316L teräs
Takakansi: 316L teräs
Sukupuoli: mies
Paino: n. 95 g
KYSYMYKSET
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
NÄHTÖ- JA SIIRTOKULJETUS
ULKOPUOLI EUROOPPA - MAAILMA
PALAUTTEET
Korimalli
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Kellon rannekkeen materiaali
Nahka
Viitenumero
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%