Ublast - Match Race Chronograph - UBMRC42BK - Miehet - 2026
Yli kuuden vuoden ammattikokemus kelloalalta laajalla verkostolla.
Catawikin ostaja turva
Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot
Trustpilot 4.4 | 133284 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Kello malli Match Race Chronograph (viite UBMRC42BK) kvartsi-liike, 42 mm teräksinen kotelo, teräksinen ranneke yli 200 mm, uusi alkuperäisboxin kanssa, paperit ja kansainvälinen takuu, toimitus vakuutettu.
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Esittelemme mallin "UBLAST MATCH RACE"
Kellokotelo ruostumatonta terästä 316L - mineraalilasi - japanilainen Miyota OS20 kronografi
Toiminnot: kellonajat - minuutit - sekunnit – päivämäärä – krono
Kotelo: 42x14mm – ruostumatonta terästä 316L
Läppä: päivämäärä klo 4 – hehkuvat indeksit ja osoittajat – 3 kronografin tasoa
Kehä: alumiinia – kiertokanta yksisuuntainen 120 askelta
Liike: japanilainen krono-Quartz Miyota OS20
Kivi: mineraalilasi
Kruunu: ruostumatonta terästä 316L – väännetään klo 3
Takaosa: ruostumatonta terästä 316L – kiinnitetty
Ranneke: ruostumatonta terästä 316L - (arviolta 240 mm runkoon mukaan)
Sulku: ruostumatonta terästä 316L - deployante turvalukolla
Vesitiiviys: 10ATM - 100 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 150 g
TILAT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälistä takuuta sisältyy
SISÄLLYSLUETTELO
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISELLÄ KÄYTÖLLÄ
SÄÄNTÖ KAIKILLE DATARIOKKELLOILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
KOTI- JA EUROOPAN TOIMITUS
Muita lisäkuluja ei periä EU:n sisäpuolella
RAKO EU:n ULKOPUOLELLE – MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google TranslateVirallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Kivi: mineraalilasi