Seiko - Brightz Ananta - 6R24-00A0, SAEC001 - Miehet - 2000-2010
Yli 16 vuoden kokemus 1990- ja 2000-luvun kellojen osto- ja myyntityöstä.
|---|---|---|
Catawikin ostaja turva
Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot
Trustpilot 4.4 | 133188 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Myyjän antama kuvaus
Seiko Brightz Ananta Double Retrograde 6R24-00A0 AT Miehet Valmistettu Japanissa SS Kellon #5506700
Good
Brand
Seiko
Band Color
Hopea
Band Material
Ruostumaton teräs
Band Width
24×20 mm
Bezel Color
Hopea
Case Color
Case Material
Ruostumaton teräs
Case Size
45 mm
Country of Origin
Japani
Customized
Ei
Department
Miehet
Dial Color
Musta
Display
Analogginen
Features
12-tunnin kellotaulu
Indices
Neliömäiset indeksit
Lug Width
24 mm
Model
Seiko Brightz Ananta
Movement
Mechaninen (Automaatti)
Number of Jewels
31 jalokiveä
Reference Number
6R24-00A0, SAEC001
Style
Vapaa-ajan
Type
Rannekello
Water Resistance
100 m (10 ATM), Ei testattu
With Original Box/Packaging
Ei
With Papers
Year Manufactured
N/A
Appearance;
Ulkonäkö on kaunis.
Laatikko on kolmannen osapuolen. Se on vain lisäetu.
pikku naarmuja normaalista käytöstä.
Käytön merkkejä näkyvissä.
*Ole hyvä ja tarkista kuvat.
Koska tuote lähetetään Japanista, maahantuontiveroja ja -tulleja voidaan periä saapuessa.
Lisätietoja varten katso seuraavaa linkkiä:
https://www.catawiki.com/en/help/fees/do-i-have-to-pay-customs-fees
Vaikuttavat alueet:
UAE
Saudi-Arabia
Qatar
Kuwait
Bahrain
Oman
Jordania
Libanon
Syria
Iraq
Good
Brand
Seiko
Band Color
Band Material
Band Width
24×20 mm
Bezel Color
Case Color
Case Material
Case Size
45 mm
Country of Origin
Japani
Customized
Department
Miehet
Dial Color
Musta
Display
Analogginen
Features
12-tunnin kellotaulu
Indices
Neliömäiset indeksit
Lug Width
24 mm