TAG Heuer - Monaco - WW2110 - Unisex - 2007

Aloitustarjous
€ 1

Lisää suosikkeihisi saadaksesi ilmoitus huutokaupan alkamisesta.

Joaquín Fernández Cebrián
asiantuntija
Valinnut Joaquín Fernández Cebrián

Yli 25 vuoden kokemus kelloalalta ja lähes 20 vuotta kultasepän yrityksen omistajana.

Arvio  € 2,400 - € 2,700
Catawikin ostaja turva

Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot

Trustpilot 4.4 | 137853 arvostelua

Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.

Myyjän antama kuvaus

TAG Heuer Monaco Calibre 6 Automatic – Ref. WW2110 – Täydellinen setti
Myyntiin tulee tyylikäs TAG Heuer Monaco Calibre 6 viitteellä WW2110. Ikoninen neliömäinen Monaco kuuluu TAG Heuerin tunnetuimpiin malleihin ja vakuuttaa ajattomalla designillaan sekä luotettavalla automaattikoneistollaan.
Kello on erittäin hyväkuntoinen ja toimitetaan täytenä setti originaalilaatikon, takuutodistuksen, käyttöohjeen sekä alkuperäisen TAG Heuer kumirannekkeen sekä alkuperäisen TAG Heuer taittuvan soljen kanssa.
Detailit:
Viite: WW2110
TAG Heuer Calibre 6 automaattikoneisto
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kotelo
Mustalla kellotaululla
Safiirilasi
Läpinäkyvä takakansi
Päiväyksen näyttö
Vesitiivis jopa 50 metriin
Kotelon koko: 37 × 37 mm
Kello toimii moitteettomasti ja sopii sekä keräilijöille että laadukkaiden sveitsiläisten kellojen ystäville.
Toimitussisältö:
Alkuperäinen TAG Heuer laatikko
Alkuperäinen takuutodistus
Käyttöohje
Alkuperäinen TAG Heuer kumiranneke
Alkuperäinen TAG Heuer taittuva solki
Kello pakataan huolellisesti ja vakuutetusti lähetettäväksi.

TAG Heuer Monaco Calibre 6 Automatic – Ref. WW2110 – Täydellinen setti
Myyntiin tulee tyylikäs TAG Heuer Monaco Calibre 6 viitteellä WW2110. Ikoninen neliömäinen Monaco kuuluu TAG Heuerin tunnetuimpiin malleihin ja vakuuttaa ajattomalla designillaan sekä luotettavalla automaattikoneistollaan.
Kello on erittäin hyväkuntoinen ja toimitetaan täytenä setti originaalilaatikon, takuutodistuksen, käyttöohjeen sekä alkuperäisen TAG Heuer kumirannekkeen sekä alkuperäisen TAG Heuer taittuvan soljen kanssa.
Detailit:
Viite: WW2110
TAG Heuer Calibre 6 automaattikoneisto
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kotelo
Mustalla kellotaululla
Safiirilasi
Läpinäkyvä takakansi
Päiväyksen näyttö
Vesitiivis jopa 50 metriin
Kotelon koko: 37 × 37 mm
Kello toimii moitteettomasti ja sopii sekä keräilijöille että laadukkaiden sveitsiläisten kellojen ystäville.
Toimitussisältö:
Alkuperäinen TAG Heuer laatikko
Alkuperäinen takuutodistus
Käyttöohje
Alkuperäinen TAG Heuer kumiranneke
Alkuperäinen TAG Heuer taittuva solki
Kello pakataan huolellisesti ja vakuutetusti lähetettäväksi.

Tiedot

Merkki
TAG Heuer
Sukupuoli
Unisex
Korimalli
Monaco
Viitenumero
WW2110
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Toimitetaan vakuutettuna
Kyllä
Rannekkeen leveys
Normaali (180–200 mm)
Ajanjakso
2000-2010
Uudelleen maalattu kellotaulu
Ei
Liike
Automaattinen
Kellotaulun väri
Musta
Kuoren materiaali
Ruostumaton teräs
Mukana alkuperäinen laatikko
Kyllä
Mukana alkuperäiset paperit
Kyllä
Sisältää alkuperäisen takuun
Kyllä
Kotelon halkaisija
37 mm
Kunto
Erittäin hyvä - pieniä käytön jälkiä
Vuosi
2007
Myynyt käyttäjä
ItävaltaVerifioitu
Yksityinen

Samankaltaisia esineitä

Sinulle kategoriassa

Rannekellot