dage
00
timer
26
minutter
36
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Beyond Forget Carbon Dial - Automatic Swiss Made, Reference REF.UBBEYS42CARB, Begrænset Udgivelse, 42 mm rustfrit stål kasse, automatisk bevægelse Sellita SW200, kulstof forgyldt urskive, gummirem, vandtæthed 20 ATM, ny og aldrig båret, med original æske, papirer og international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
Vi foreslår modellen "UBLAST - BEYOND Swiss Made Limited Edition"
Funktion: timer - minutter – sekunder - dato
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Dial: skåret kulfiber - hævede index og Super-LumiNova visere - Dateringsvindue ved kl. 3
Kronen: rustfrit stål 316L
Lunette: rustfrit stål 316L
Bevægelse: Swiss Made automatisk Sellita SW200 (26 rubiner - 38 timers optræk)
Sapphire glas antirefleks
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L og safir
Rem: kauçu – cirka 250 mm inkl. urkassen
Lukning: rustfrit stål 316L – spænde/nålespænde
Vandtæthed: 20 ATM - 200 meter
Køn: herre
Vægt: cirka 110 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – international 2-års garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATODA
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONEL & EUROPA-FRAGT
Ingen ekstra afgift inden for Den Europæiske Union
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Kronen: rustfrit stål 316L
Lunette: rustfrit stål 316L
Sapphire glas antirefleks
Krone: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 20 ATM - 200 meter
Køn: herre
Vægt: cirka 110 g
BETINGELSER
INDhold
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATODA
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL & EUROPA-FRAGT
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
Model
Beyond Forget Carbon Dial - Automatic Swiss Made
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBEYS42CARB - Ltd Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%