dage
02
timer
23
minutter
55
sekunder
Nuværende bud
Mindstepris ikke opfyldt
Juan Carlos Borrella Martin
Ekspert
Udvalgt af Juan Carlos Borrella Martin
Over 25 års erfaring med premium og moderne ure samt internationalt netværk.
16 andre mennesker holder øje med dette objekt
FR
IT
NL
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Beyond Forget Carbon Dial - Automatic Swiss Made Limited Edition til herrer, 42 mm rustfrit stål kasse, carbon urskive, automatiske bevægelse, gummirem, lang rem, med original æske, papirer og international garanti, ny og ubrugt.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi præsenterer modellen "UBLAST - BEYOND Swiss Made Limited Edition"
Funktion: timer - minutter – sekunder - dato
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Skive: forged kulstof - hævede indeks og Super-LumiNova visere - datovisning ved kl. 3
Merke: rustfrit stål 316L
Glas: antireflex safirglas
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L og safirglas
Rem: kaučuk – (ca. 250 mm incl. kasse)
Lukning: rustfrit stål 316L – spænde/vippe
Vandtæthed: 20 ATM - 200 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 110 g
VILKÅR
Nyt – aldrig båret – international 2-års garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT: FØR PRIMÆR BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITalien
LEVERING I DANMARK OG EUROPA
Ingen ekstra afgift inden for Den Europæiske Union
LEVERING UDEN FOR EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Merke: rustfrit stål 316L
Glas: antireflex safirglas
Krone: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 20 ATM - 200 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 110 g
VILKÅR
INDhold
INFO
VIGTIGT: FØR PRIMÆR BRUG
LOGISTIK/LAGER
LEVERING I DANMARK OG EUROPA
Model
Beyond Forget Carbon Dial - Automatic Swiss Made
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBEYB42CARB - Ltd Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%