Ublast - Hydro - REF.UBHDR46BU - Automatic - Sub 100 ATM - Mænd - 2026
dage
20
timer
14
minutter
41
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Hydro Professional Diver, 46 mm rustfrit stål kasse, automatisk Seiko NH35 bevægelse, gummiband, vandtæt til 100 ATM (1000 m), ny med æske og originale papirer samt toårig international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST HYDRO Professional Diver"
Funktion: timer - minutter - sekunder
Kasse: 46x16mm - rustfrit stål 316L - heliumafluftningsventil
Skive: indeks og luminescerende visere
Skrue: stål og aluminium - envejsgasjon 120 klik
Bevægelse: japansk automatisk Seiko NH35 - (24 rubiner - 41 timers gangreserve)
Glas: safir
Krone: rustfrit stål 316L – skrues på kl. 4
bunden: rustfrit stål 316L - skrues fast
Rem: gummi – ca. længde 250mm
Lukning: rustfrit stål 316L - spænde / kæde
Vandtæthed: 100 ATM - 1000 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 170 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – inkl. international garanti i to år
INDhold
INFO
VIGTIG OPLYSNING FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATOSTYRING
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITalien
NATIONEL/EUROPA FRAKOBLING
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSTRA-EUROPA FRAKOBLING - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Glas: safir
Rem: gummi – ca. længde 250mm
Køn: mand
Vægt: ca. 170 g
BETINGELSER
INDhold
INFO
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL/EUROPA FRAKOBLING
Model
Hydro
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBHDR46BU - Automatic - Sub 100 ATM
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
46 mm
Genstande solgt
100%