Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40GDSV - Ltd.Edition - Mænd - 2026
dage
01
time
21
minutter
49
sekunder
Nuværende bud
2 andre mennesker holder øje med dette objekt
IT
ES
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition - PVD rosegold
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato - italiensk/engelsk
KASSE: rustfrit stål 316L
BEZEL: rustfrit stål 316L - fastgjort med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - poleret
KRONEN: skruet kronen - rustfrit stål 316L
VINDUE: safir fladt
BAGKASSEL: skruet bagkasse - rustfrit stål 316L
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
BEVÆGELSE: automatisk Seiko NH36
SkIVE: mat med guilloché - anvendte lysende indeks - lysende visere
LÅS: 18 mm deployant - rustfrit stål 316L
URGYND: 20 mm rustfrit stål 316L
VÆGT: 163 g
BETINGELSER
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING FØR FØRSTE BRUG
REGLER FOR URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
FORSENDELSE MED FORSIKRING - NATIONAL OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for EU
FORSENDELSE MED FORSIKRING - UDENFOR EU - VERDEN
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - poleret
VINDUE: safir fladt
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
VÆGT: 163 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
LOGISTIK/LAGER
Model
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
REF.UBQDRIND40GDSV - Ltd.Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%