Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
14
timer
48
minutter
05
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, reference REF.UBBRG42BZBK, 42 mm rustfrit stål automatisk ur med Seiko NH35-urværk, lang gummirem Tropic-rem, vandtæt til 200 meter, ny med original æske, papirer og toårig international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Kasse rustfrit stål 316L - safirglas – japansk automatik Seiko NH35 - lænke Tropic FKM
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L - IP-bronzebehandling
DIAMETER: Ø 42 mm
HØJDE KASSE: 12,6 mm
FASONG: sandblæst
KRONE: skruetæt - rustfrit stål 316L - IP-bronzebehandling
GLAS: safir
BAGKASSE: skruetæt - rustfrit stål 316L
VANDBESTAND: 20 ATM - 200 meter
MOVEMENT: Seiko NH35
SKRIFTPLAK: mat - luminescerende romerske tal - lysende visere
LÅSE: 18 mm - bøjle - rustfrit stål 316L - IP-bronzebehandling
ABLE: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT PRIMÆRT BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITalien
SIKKER HURTIG - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
SIKKER HURTIG - EXTRA EU - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
HØJDE KASSE: 12,6 mm
FASONG: sandblæst
GLAS: safir
MOVEMENT: Seiko NH35
ABLE: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT PRIMÆRT BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%