Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
17
timer
41
minutter
12
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Chronobeat - Pulsometer, reference REF.UBCHB43BK - Limited Edition, kvartsbevægelse, rustfrit stål kasse 43 mm, gummirem, ny og ubrugt, inkluderer original æske og papirer med international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - CHRONOBEAT" Begrænset udgave
FUNKTIONER: dato - kronograf - pulsometrisk skala
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØJDE PÅ KASSEN: 13 mm
BEZEL: fast - blank - rustfrit stål 316L
FINITURA: børstet
KRONE: rustfrit stål 316L - skrues ned
GLAS: mineral fladt
BAGDÆKKE: rustfrit stål 316L - skrues fast
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
BEVÆGELSE: kvarts Miyota chrono OS20
LUKKE: 20 mm - spænde i rustfrit stål 316L
REM: 22 mm - gummi
VÆGT: 87 g
FORhold
Ny - aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT: FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK / LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIAN
SPEDITION MEDforsikret - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgift at betale inden for Den Europæiske Union
SPEDITION MEDforsikret - EXTRA EUROPA - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
HØJDE PÅ KASSEN: 13 mm
FINITURA: børstet
GLAS: mineral fladt
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
REM: 22 mm - gummi
VÆGT: 87 g
FORhold
INDhold
INFO
VIGTIGT: FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK / LAGER
Model
Chronobeat - Pulsometer
Referencenummer
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Værk
Quartz
Urkassens diameter
43 mm
Genstande solgt
100%