Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
16
timer
21
minutter
36
sekunder
Nuværende bud
7 andre mennesker holder øje med dette objekt
PL
FR
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, reference REF.UBORPL42GDBK Ltd. Edition, en 42 mm rustfrit stål kasse med lang læderrem og japansk automatisk urværk med månefase, ny med originalkasse, papirer og to års international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Urskeiv: stjerneffekt boreal – Jorden i 3D - arabiske tal - måneperle roterende 360°
Lunette: rustfrit stål 316L
Glas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Rem: ægte læder – (omkring 250 mm kasse inkl.)
Lås: rustfrit stål 316L – foldelinse
Vandafvisning: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
BETINGELSER
Nyt – aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
BEMÆRKNING Vigtigt ved første brug
REGEL FOR ALLE UR MED DATE
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALY
NATIONEL FRAGT OG EUROPA
Ingen ekstra afgift inden for Den Europæiske Union
EKSTRA EUROPÆISK FRAGT - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Lunette: rustfrit stål 316L
Glas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Vandafvisning: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
BETINGELSER
INDhold
INFO
REGEL FOR ALLE UR MED DATE
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL FRAGT OG EUROPA
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%