Ublast - Horizon Titanium - Professional Diver - REF.UBHO45BU - Automatic Swiss - Mænd - 2026
dage
15
timer
06
minutter
15
sekunder
Nuværende bud
5 andre mennesker holder øje med dette objekt
IT
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Horizon Titanium Professional Diver, REF.UBHO45BU, schweizisk automatisk urm med titan 45 mm kasse, gummirem, vandtæthed 500 m, safirglas, inklusive originalboks, papirer og toårig international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel Autoriseret Forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi foreslår modellen “UBLAST - HORIZON Professional Diver”
Funktions: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 48x14,5 mm titan - heliumudløsningsventil
Urskive: datofelt ved klokken 3 - indeks og luminescente visere
Lunette: keramisk - unfidirektionel drejbar 120 kliks - luminescerende indsatser
Urværk: automatisk Swiss Made Sellita SW200 - 38 timers reserve - 26 rubiner
Glas: safir
Krone: titan
Bagkasse: titan
Rem: gummi – (ca. 250 mm-kasse inkl.)
Lukning: titan – spænde/nåle
Vandtæthed: 50 ATM - 500 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 115 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT ANDET BRUG
REGLEN FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager beliggende i Italien
SPEDITION NATIONALT OG EUROPÆISKE UNION
Ingen yderligere afgifter inden for EU
SPEDITION UDEN FOR EU - VERDEN
Glas: safir
Krone: titan
Bagkasse: titan
Lukning: titan – spænde/nåle
Vandtæthed: 50 ATM - 500 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 115 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIGT ANDET BRUG
LOGISTIK/LAGER
SPEDITION UDEN FOR EU - VERDEN
Model
Horizon Titanium - Professional Diver
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBHO45BU - Automatic Swiss
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Kapselmateriale
Titanium
Urkassens diameter
45 mm
Genstande solgt
100%