Ublast - Horizon Titanium - Professional Diver - REF.UBHO45BK - Automatic Swiss - Mænd - 2026
dage
07
timer
35
minutter
03
sekunder
Nuværende bud
4 andre mennesker holder øje med dette objekt
BE
DE
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Horizon Titanium - Professional Diver, reference REF.UBHO45BK, 45 mm titan ur for mænd, gummirem, 50 ATM vandtæt, ny med original æske, dokumenter og international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi foreslår modellen “UBLAST - HORIZON Professional Diver”
Funktion: time - minut - sekund – dato
Kasse: 48x14,5mm titan - heliumafløsningsventil
skive: datovisning kl. 3 - indeks og fluorescerende visere
Bezel: keramik - envejsgnist 120 klik - fluorescerende indlæg
Bevægelse: automatisk Swiss Made Sellita SW200 - 38 timers reserve - 26 rubiner
Grå glas: safir
Krone: titan
Bagkasse: titan
Rem: caucciù – cirka 250 mm (kasse inkluderet)
Lukning: titan – spænde/pik
Vandtæthed: 50ATM - 500 meter
Køn: mand
Vægt: cirka 115 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – inkl. 2 års international garanti
INDHOLD
INFO
VIGTIGT FARVE- OG BRUGSINFORMATION PRIMO BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATOMODE
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
INTERNATIONALE/EU-RANS PORTO
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Grå glas: safir
Krone: titan
Bagkasse: titan
Lukning: titan – spænde/pik
Vandtæthed: 50ATM - 500 meter
Køn: mand
Vægt: cirka 115 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
LOGISTIK/LAGER
INTERNATIONALE/EU-RANS PORTO
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
Model
Horizon Titanium - Professional Diver
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBHO45BK - Automatic Swiss
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Kapselmateriale
Titanium
Urkassens diameter
45 mm
Genstande solgt
100%