Ublast - Horizon Titanium - Professional Diver - REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss - Mænd - 2026
dage
01
time
40
minutter
59
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Horizon Titanium - Professional Diver, Ref. UBHO45BKT, 2020+, automatisk bevægelse.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel Autoriseret Forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen “UBLAST - HORIZON Professional Diver”
Funktion: time - minut - sekund – dato
Hus: 48x14,5mm titanium - heliumudløsningsventil
Cifferbræt: dato kl. 3 - lumenindekser og visere
URskive: keramisk - drejbart unidirektionalt 120 kliks - lumenindlæg
Urværk: automatisk Swiss Made Sellita SW200 - 38 timers gangreserve - 26 rubiner
Glas: safir
Krone: titanium
Bagkasse: titanium
Rem: gummi – (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lås: titanium – spænde/trykdorn
Vandtæthed: 50ATM - 500 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 115 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT ANFØRSEL FØR FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITalien
NATIONELLE OG EUROPA FREDER
Ingen yderligere afgifter at betale inden for Den Europæiske Union
EKSPORT UDENFOR EU - VERDEN
Glas: safir
Krone: titanium
Bagkasse: titanium
Vandtæthed: 50ATM - 500 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 115 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
REGLER FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
NATIONELLE OG EUROPA FREDER
EKSPORT UDENFOR EU - VERDEN
Model
Horizon Titanium - Professional Diver
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Kapselmateriale
Titanium
Urkassens diameter
45 mm
Genstande solgt
100%