Ublast - Century Diamond - UBDCE40BU - Unisex - 2026
dag
12
timer
30
minutter
19
sekunder
Nuværende bud
6 andre mennesker holder øje med dette objekt
NL
NL
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Ny Century Diamond herre/vare uanset køn med 40 mm titanium? nej, 316L rustfrit stål kasse, japansk automatik Seiko NH35 bevægelse, Jubilee-stållænke, 10 ATM vandtæthed, inkl. originalæsken, dokumenter og garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST CENTURY diamond"
Kasse: rustfrit stål 316L - urskive med 8 certificerede diamanter - renhed VS1 - rund form - størrelse 1,00 mm - farve gennemsigtig - mineralglas – rustfrit stål 316L - japansk automatic Seiko NH35 - jubilee-bracelet
Funktion: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 40x11,9 mm rustfrit stål 316L
Urskeive: 8 certificerede diamanter - renhed VS1 - rund form - størrelse 1,00 mm - farve gennemsigtig indeks og lume-visere luminescente
Lunette: rulet/
Bevægelse: japansk automatisk Seiko NH35 - (24 diamanter - 41 timers gangreserve)
Skriveglas: mineralglas med lupe
Krone: rustfrit stål 316L – skruet ned ved kl. 3
Bagkasse: rustfrit stål 316L - skruet
Rem: rustfrit stål 316L – jubilee - (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lukning: rustfrit stål 316L - foldespænde
Vandmodstand: 10ATM - 100 meter
Køn: unisex
Vægt: ca. 138 g
Betingelser
Nyt, aldrig båret – inkl. 2 års international garanti
INDHOLD
INFO
VIGTIGT: FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE UR MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
NATIONELLE OG EUROPA-LEVERING
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSTERNT FRI FRA EU - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Lunette: rulet/
Køn: unisex
Vægt: ca. 138 g
Betingelser
INDHOLD
INFO
VIGTIGT: FØRSTE BRUG
LOGISTIK/LAGER
NATIONELLE OG EUROPA-LEVERING
EKSTERNT FRI FRA EU - VERDEN
Køn
Unisex
Model
Century Diamond
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
UBDCE40BU
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%