Ublast - Traveler Automatic World Time - REF.UBTR47BU/RD - Mænd - 2026
dage
17
timer
25
minutter
10
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Traveler Automatic World Time, ref. REF.UBTR47BU/RD, automatisk ur i 47 mm rustfrit stål, periode 2020+, Miyota 8217 bevægelige urværk, med original emballage og papirer.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen "UBLAST TRAVELER World Time Zone"
Funktion: timer - minutter - sekunder – dato - verdens tidszoner
Kasse: 47x14mm rustfrit stål 316L – dobbelkron
æske: dato ved kl. 3 - 24-timers sfære ved kl. 9 - indeks tal og luminescerende visere
minutskive: rustfrit stål 316L
Lunette: rustfrit stål 316L
Bevægelse: japansk automat Miyota 8217
Skrueglas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Læs: ægte læder Made in Italy – (ca. 250 mm kasse inkl.)
Lukning: rustfrit stål 316L – spænde/ørn
Vandtæthed: 30ATM - 300 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 110 g
FORHOLD
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT ANDET BRUG
REGLER FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lagre i Italien
NATIONEL / EU- FRAKT
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
minutskive: rustfrit stål 316L
Lunette: rustfrit stål 316L
Skrueglas: safir
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 30ATM - 300 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 110 g
FORHOLD
INDhold
INFO
VIGTIGT ANDET BRUG
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL / EU- FRAKT
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
Model
Traveler Automatic World Time
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBTR47BU/RD
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
47 mm
Genstande solgt
100%