Ublast - Automatic Diver GMT - 20 ATM - UBDGMJ40BGN - Mænd - 2026
Over seks års professionel erfaring inden for ure med stort netværk.
|---|---|---|
Catawikis køberbeskyttelse
Din betaling er sikker hos os, indtil du modtager din genstand.Se flere oplysninger
Trustpilot 4.4 | %{antal} anmeldelser
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Automatic Diver GMT - 20 ATM reference UBDGMJ40BGN til herre, 40 mm rustfrit stål ur med automatisk GMT bevægelse, Seiko NH34, år 2026, rem længde over 200 mm, nyt og ubrugt med original æske, dokumenter og international garanti.
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi foreslår modellen „UBLAST DIVER GMT / Dual Time“
Kasse i rustfrit stål 316L – 2-vejs bezel 120 klik – GMT Seiko nh34 automatisk - mineralglas
Funktion: timer - minutter - sekunder – dato - GMT
Kasse: 40x14 mm rustfrit stål 316L
Urskive: datofunktion ved 3, indekser og lume-visere
Bezel: drejelig 2-vejs rustfrit stål 120 klik
Skråglas: mineralglas med lup
Krone: rustfrit stål 316L – skrues ved 3-timers position
Fondbagk: rustfrit stål 316L - skrues
Armbånd: rustfrit stål 316L – jubilee - (ca. 250 mm kasse inkluderet)
Lukning: rustfrit stål 316L - foldelås
Vandtæthed: 20ATM - 200 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 150 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG NOTE FØR FØRSTE BRUG
REGEL TIL ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/VAREFORING
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONEL OG EUROPA AFSENDelse
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSTRA-EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google OversætOfficial Authorized Dealer
Skråglas: mineralglas med lup