Ublast - Air Prince Automatic Swiss - REF.UBAP40BU - Mænd - 2026
Over 25 års erfaring med premium og moderne ure samt internationalt netværk.
|---|---|---|
Catawikis køberbeskyttelse
Din betaling er sikker hos os, indtil du modtager din genstand.Se flere oplysninger
Trustpilot 4.4 | %{antal} anmeldelser
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Air Prince Automatic Swiss, reference REF.UBAP40BU, 40 mm rustfrit stål kasse, schweizisk automatisk bevæget Sellita SW200, dato ved klokken 3, safirglas, vandtæthed 200 m, stålvævlen lang (>200 mm), ny og aldrig båret med original æske, papirer og to års international garanti.
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi præsenterer modellen "UBLAST AIR PRINCE"
Kasse: 316L rustfrit stål - safirglas - automatik Swiss Made Sellita SW200
Funktion: timer - minutter - sekunder – dato
Kasse: 40x12mm – rustfrit stål 316L
Lunette: rustfrit stål 316L
Bevægelse: Swiss Made automatisk Sellita SW200
Skrøvglas: safirglas
Krone: rustfrit stål 316L – skruet ca. ved klokken 3
Bagside: rustfrit stål 316L – skruefastgjort
Rem: ægte læder Made in Italy - (ca. 240 mm æble kasse inkluderet)
Lukning: rustfrit stål 316L - spænde/trykspænde
Vandtæthed: 20ATM - 200 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 170 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATOFUNKTIONS
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
INDSENDelse NATIONALT OG EU
Ingen yderligere afgift inden for Den Europæiske Union
EKSTRA EU- SEND - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google OversætOfficiel autoriseret forhandler
Lunette: rustfrit stål 316L
Skrøvglas: safirglas