Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
15
timer
00
minutter
31
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, reference UBAQ40SAL, 40 mm rustfrit stål herreur med automatisk NH35-urværk, ny med æske, papirer og international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret varemærke.
Vi præsenterer modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Kasse af rustfrit stål - fladt mineralglas – automatisk NH35 - lænke af rustfrit stål
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - datovisning
KASSE: rustfrit stål
BEGIVER: drejelig ensrettet bezel 120 kliks - mat aluminiumsindsats
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 12 mm
FINISH: satin ellerpoleret
KRONK: skruefast - rustfrit stål
GLAS: fladt mineralglas
BAKSIDE: skruet fast - rustfrit stål
VANDS TÆT: 25 ATM - 250 meter
URWERK: automatisk Seiko NH35
SKÆRM: mat med klare, lyse indeks og lysende visere
LÅS: 18 mm - foldelås - rustfrit stål
SKINDE: 20 mm - rustfrit stål - satin/lige
VÆGT: 137 g
BETINGELSER
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG NOTAT PRØVETID
REGEL FOR ALLE UR MED DATOVISNING
LOGISTIK/MAGASIN
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
SIKKER FRAGT - NATIONALT OG EUROPAS
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
SIKKER FRAGT - EXTRA EUROPAS - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfrit stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 12 mm
FINISH: satin ellerpoleret
GLAS: fladt mineralglas
VANDS TÆT: 25 ATM - 250 meter
URWERK: automatisk Seiko NH35
VÆGT: 137 g
BETINGELSER
INDhold
INFO
VIGTIG NOTAT PRØVETID
LOGISTIK/MAGASIN
Model
Aquatic
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%