Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
16
timer
41
minutter
49
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition automatisk herreur, kasse i stål Ø40 mm, sort IP-behandling, NH35-urværk, stålrem lang (>200 mm), vandtæthed 25 ATM, inkl. originaltæske og papirer samt to års international garanti; ny og aldrig båret.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Kasse: rustfrit stål – fladt mineralglas – automatisk NH35 - lænke i rustfrit stål
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: sort IP-besat rustfrit stål
BEGIADE: tredobbelt drejeligt bezel 120 klik – mat aluminiumsindsats
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSENS HØJDE: 12 mm
FINISH: børstet - blank
KRONE: skruetæt - sort IP rustfrit stål
GLASS: fladt mineralglas
BAGKASSE: skruetæt - rustfrit stål
VANDBESTAND: 25 ATM - 250 meter
URMOTOR: automatisk Seiko NH35
Skærm: mat med klart, luminescerende indeks - skinnende visere med lyst indlæg
LÅS: 18 mm - foldeskrue - sort IP rustfrit stål
REMME: 20 mm - sort IP rustfrit stål - børstet/blank
VEJ: 137 g
FORHOLDSREGLER
Nyt – aldrig båret – inkl. 2 års international garanti
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMÆR BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle bestillinger afsendes fra vores lager i ITALiEN
SIKKER FORSYNING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra afgift inden for Den Europæiske Union
SIKKER FORSYNING - UDENLANDS - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSENS HØJDE: 12 mm
FINISH: børstet - blank
GLASS: fladt mineralglas
URMOTOR: automatisk Seiko NH35
VEJ: 137 g
FORHOLDSREGLER
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTAT PRIMÆR BRUG
LOGISTIK/LAGER
Model
Aquatic
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
REF.UBAQ40BWH - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%