Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Mænd - 2026
dage
18
timer
32
minutter
47
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, reference REF.UBQDR40BK, 40 mm rustfrit stål kasse, automatisk NH36 bevægelse, Clous de Paris urskive med romertal, lang stålrem, ny med original æske, dokumenter og international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato - italiensk/engelsk
KASSE: rustfrit stål 316L
BEZEL: rustfrit stål 316L - fastgjort med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - poleret
KRONER: skruet som lås - rustfrit stål 316L
GLAS: safirfladt glas
BAGDEKSSEL: skruet som lås - rustfrit stål 316L
VANNGIDTSLÆNGDE: 10 ATM - 100 meter
URKASSE MOVEMENT: automatisk Seiko NH36
PLOTRETT: Clous de Paris - romerske tal i blanke ædelstale - klare visere med belyste indlæg
LÅS: 18 mm deployant - rustfrit stål 316L
STRAP: 20 mm rustfrit stål 316L - børstet/poleret
VÆGT: 163 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTE FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
SPORING/AFSEND ELSE - NATIONAEL OG EUROPA
Diverse gebyrer inden for EU: ingen yderligere afgifter
SPORING/AFSEND ELSE - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - poleret
GLAS: safirfladt glas
VÆGT: 163 g
BETINGELSER
INDHOLD
INFO
VIGTIG NOTE FØR FØRSTE BRUG
LOGISTIK/LAGER
SPORING/AFSEND ELSE - VERDEN
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Referencenummer
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%