Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Mænd - 2026
dage
20
timer
36
minutter
04
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition armbåndsurs, 40 mm rustfrit stål kasse med safirglas, automatisk Seiko NH36-movement, lang stålarmbånd (>200 mm), reference REF.UBQDR40CHA, ny med original æske, papirer og international 2-års garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen " UBLAST - QUADRANGULAR " Limited Edition
FUNKTIONER: time - minut - sekund - datomåler - italiensk/engelsk
KASSE: rustfrit stål 316L
RING: rustfrit stål 316L - fastgjort med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - blank
KRONE: skruesikret - rustfrit stål 316L
GLAS: safirflat
BAGDEKSSEL: skruesikret - rustfrit stål 316L
VANTRYK: 10 ATM - 100 meter
URMOTOR: automatgear Seiko NH36
SKÆRM: Clous de Paris - romertal oplyste tal, påtrykte - lysevisende visere
LÅS: 18 mm udskiftelig — rustfrit stål 316L
URREM: 20 mm rustfrit stål 316L - børstet/blank
VÆGT: 163 g
FORHOLD
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG ANMELDING FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/DEPO
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
FORSENDELSE MED TRYGHED – NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgift at betale inden for Den Europæiske Union
FORSENDELSE MED TRYGHED – UDEN FOR EUROPA – VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSEHØJDE: 11 mm
FINISH: børstet - blank
GLAS: safirflat
VANTRYK: 10 ATM - 100 meter
VÆGT: 163 g
FORHOLD
INDHOLD
INFO
LOGISTIK/DEPO
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Referencenummer
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%