Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition - Mænd - 2026
dag
20
timer
18
minutter
48
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular - Sapphire Glass, reference REF.UBQDR40GY, 40 mm rustfritstål automatisk ur i begrænset udgave, langt stålrem, safirglas, vandtæt 10 ATM, med original æske, papirer og international garanti på 2 år, aldrig båret.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel Autoriseret forhandler
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato - italiensk/engelsk
KASSE: rustfrit stål 316L
BEZEL: rustfrit stål 316L - fastgjort med 8 skruer
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSENS HØJDE: 11 mm
OVERFLADE: børstet - poleret
TÆRNE: skruetæt - rustfrit stål 316L
GLAS: safirflat
BAGDEKSLET: skruetæt - rustfrit stål 316L
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
UREKIMRING: automatisk Seiko NH36
SKÆRM: Clous de Paris - romerske tal i blank finish - klare visere med lume
LUKNING: 18 mm udfældbar - rustfrit stål 316L
REM: 20 mm rustfrit stål 316L - børstet/poleret
VÆGT: 163 g
FORUDSÆTNINGER
Nyt, aldrig båret – inkl. international garanti på 2 år
INDHOLD
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING Første brug
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
FRAGT MED FORSIKRING - NATIONALT OG EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
FRAGT MED FORSIKRING - UDEN for Europa - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
KASSE: rustfrit stål 316L
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSENS HØJDE: 11 mm
OVERFLADE: børstet - poleret
GLAS: safirflat
VANDTÆT: 10 ATM - 100 meter
VÆGT: 163 g
FORUDSÆTNINGER
INDHOLD
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING Første brug
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Referencenummer
REF.UBQDR40GY - Ltd.Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%