Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
06
timer
05
minutter
38
sekunder
Nuværende bud
1 anden person holder øje med dette
IT
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Brigate Limited Edition model med reference REF.UBBRG42BKBK, periode 2020+, automatisk Seiko NH35-urværk, 42 mm stål kasse med sort IP-belægning, mat dial, Tropic gummistropp på 20 mm, vandtæt til 200 meter, leveret med original æske, originale papirer og international 2-årig garanti, ny og ubrugt.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Rustfrit 316L kasse – safirglas – japansk Seiko NH35 automatiske bevægelse – Tropic FKM rem
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
KRON: skruesikret - rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
GLAS: safir
BAGDEKSEL: skruesikret - rustfrit stål 316L
VANDBESTANDIGHED: 20 ATM - 200 meter
BEVÆGELSE: Seiko NH35
SKærm: mat – romerske tal lysende – lysende visere
LUKNING: 18 mm - foldelås - rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
REM: 20 mm - tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Ny – aldrig båret – to års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
FORSENDelse MED TEKST - NATIONALE OG EUROPA
Ingen yderligere gebyrer inden for Den Europæiske Union
FORSENDelse MED TEKST - UDEN for EU - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
GLAS: safir
BEVÆGELSE: Seiko NH35
REM: 20 mm - tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%