Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
20
timer
59
minutter
22
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Begrænset Udgave, reference REF.UBBRG42BKBK, 42 mm rustfrit stål kasse, automatisk Seiko NH35 bevægelse, ny med æske og papirer, 2 års international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi sælger modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
KASSE af rustfrit stål 316L - safirglas – automatisk japansk værk Seiko NH35 - rem tropic FKM
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
Kassehøjde: 12,6 mm
BEZEL: rustfrit stål 316L - drejelig unidirektionel 120 kliks - aluminiumsindsats - tal med luminova
FINISH: sandblæst
KRONE: skruesikret - rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
GLAS: safir
BAGSIDE: skruesikret - rustfrit stål 316L
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
VÆRK: Seiko NH35
SKIVE: mat - romerske tal luminescens - lysende visere
LUKNING: 18 mm - arig-lukning (spænde) - rustfrit stål 316L - sort IP-behandling
REM: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
KONDITIONER
Nyt, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIGT - FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE URER MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
FORSENDELSE MED FORTROLIGHED - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra afgifter at betale inden for Den Europæiske Union
FORSENDELSE MED FORTROLIGHED - UDEN FOR EU - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
DIAMETER: Ø 42 mm
Kassehøjde: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
GLAS: safir
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
VÆRK: Seiko NH35
REM: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
KONDITIONER
INDHOLD
INFO
VIGTIGT - FØRSTE BRUG
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%