Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
12
timer
01
minut
49
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition ur
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Officiel autoriseret forhandler
UBLAST er et registreret italiensk mærke.
Vi tilbyder modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kasse af rustfrit stål 316L - safirglas – japansk automat Seiko NH35 - tropic-rem med FKM
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: rustfrit stål 316L - IP-sort behandling
DIAMETER: Ø 42 mm
HØJDE PÅ KASSE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
KRONE: skrueskruet - rustfrit stål 316L - IP-sort behandling
VETRO: safirglas
BAGDE: skrueskrue - rustfrit stål 316L
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
BEVÆGELSE: Seiko NH35
SKIVE: mat - romertal tal lysende - lysende visere
LUKKE: 18 mm - spænde med pin - rustfrit stål 316L - IP-sort behandling
REM: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Ny, aldrig båret – 2 års international garanti inkluderet
INDHOLD
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING FØR FØRSTE BRUG
REGLER FOR ALLE URE MED DATOFUNKTION
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i Italien
FORSENDELSE INSURERET - NATIONALT OG EUROPA
Ingen ekstra afgifter at betale inden for EU
FORSENDELSE INSURERET - EXTRA EUROPA - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
DIAMETER: Ø 42 mm
HØJDE PÅ KASSE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
VETRO: safirglas
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
BEVÆGELSE: Seiko NH35
REM: 20 mm - Tropic gummi FKM
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDHOLD
INFO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%