Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
19
timer
56
minutter
08
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Brigate automatisk ur 42 mm i rustfrit stål med safirglas, Seiko NH35 værk, 20 ATM vandtæthed, ensrettet rødskive, Tropic FKM gummireim, leveret i æske med originalt papir og toårig international garanti, begrænset udgave REF.UBBRG42BU.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi præsenterer modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Stål-316L kasse – safirglas – japansk automat Seiko NH35 - Tropic FKM rem
FUNKTIONER: timer - minutter - sekunder - dato
KASSE: stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
BEZEL: stål 316L - drejelig unidirektional 120 klik - aluminiums indsats - tal med lumina
FINISH: sandblæst
CORONA: skrueskrue - stål 316L
GLAS: safir
BAGDEKSEL: skrueskrue - stål 316L
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
BEVIKLING: Seiko NH35
SKÆRM: mat - romerske tal lysende - lysende visere
LÅS: 18 mm - tang-lås - stål 316L
STRAP: 20 mm - tropic i FKM-gummi
VÆGT: 105 g
FORHOLD
Nyt, aldrig båret – inkluderer international 2-års garanti
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
FORSYNING MED SIGTE I SPORING - NATIONALT OG EUROPÆISKE
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
FORSYNING MED SIGTE I SPORING - EXTRA EUROPÆA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
KASSE: stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSEHØJDE: 12,6 mm
FINISH: sandblæst
CORONA: skrueskrue - stål 316L
GLAS: safir
VANDTÆTHED: 20 ATM - 200 meter
BEVIKLING: Seiko NH35
VÆGT: 105 g
FORHOLD
INDHOLD
INFO
VIGTIGT NOTAT FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Model
Brigate
Urremmens materiale
Gummi
Referencenummer
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%