Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
20
timer
11
minutter
21
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, reference REF.UBORPL42WHBU, herreur i 42 mm rustfrit stål med læderrem, japansk automatisk urværk, original æske og papirer samt toårig international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Urske: stjernehimmel effakt boreal – Jorden i 3D - arabiske tal - måneperle skive rotation 360°
Gonom: rustfrit stål 316L
Bezel: rustfrit stål 316L
Krone: rustfrit stål 316L
Bagside: rustfrit stål 316L
Rem: ægte læder – (ca. 250 mm inkl. urkasse)
Lukning: rustfrit stål 316L – foldelukning
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 95 g
FORHOLD
Ny, aldrig båret – international garanti på 2 år inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING, FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONELT OG EUROPA-FRAGT
Ingen ekstra afgift inden for Den Europæiske Union
EKSTRASFRA UD-OMRÅDET - VERDEN
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Gonom: rustfrit stål 316L
Bezel: rustfrit stål 316L
Krone: rustfrit stål 316L
Bagside: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: mand
Vægt: ca. 95 g
FORHOLD
INDhold
INFO
VIGTIG BEMÆRKNING, FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE UR MED DATO
LOGISTIK/LAGER
NATIONELT OG EUROPA-FRAGT
EKSTRASFRA UD-OMRÅDET - VERDEN
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%