Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
04
timer
42
minutter
15
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Orbital Plane – Automatisk månefase begrænset udgave, reference REF.UBORPL42BK, 42 mm børstet stål kasse, japansk automatisk bevægelse Miyota med månefase, læderrem, ny med original æske og papirer, 50 m vandafvisning, herre, 2020’erne, international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi tilbyder modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Skive-omfang: rustfrit stål 316L
Safirglas
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Rem: ægte læder – (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lukning: rustfrit stål 316L –-fold
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
FORHOLD
Nyt, aldrig båret – international garanti i 2 år inkluderet
INDhold
INFO
VIGTIGT - FØRSTE BRUG
REGEL(for alle ure med datofunktion)
LOGISTIK/LOGISTIKKEN
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITAL I A
NATIONEL NETT.org - EUROPA
Ingen yderligere afgift inden for Den Europæiske Union
EKSTRAEUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Safirglas
Krone: rustfrit stål 316L
Bagkasse: rustfrit stål 316L
Vandtæthed: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
FORHOLD
INDhold
INFO
VIGTIGT - FØRSTE BRUG
LOGISTIK/LOGISTIKKEN
NATIONEL NETT.org - EUROPA
EKSTRAEUROPA - VERDEN
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%