Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Mænd - 2026
dage
16
timer
01
minut
32
sekunder
Nuværende bud
1 anden person holder øje med dette
IT
IT
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, reference REF.UBORPL42GDBK, Limited Edition, 42 mm rustfrit stål kasse med læderrem, japansk automatisk bevægelse med månefase, ny og ubrugt med originaltæppe box, papirer og toårig international garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret varemærke.
Vi tilbyder modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timer - minutter - sekunder – månefase
Kasse: 42x12mm rustfrit stål 316L
Skive: boreal-stjernet – Jorden i 3D - arabiske tal - måneskive i perlemor med 360° rotation
Tallone: rustfrit stål 316L
Kridt: safirglas
Kronen: rustfrit stål 316L
bagside: rustfrit stål 316L
Rem: ægte læder – (ca. 250 mm inkl. kasse)
Lukning: rustfrit stål 316L – foldespænde
Vandmodstand: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
Betingelser
Nyt, aldrig båret – internationale toårige garanti inkluderet
Indhold
INFO
VIGTIGT MÅNEDLIG INFO FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer afsendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONEL TIL FRI FREDAG AUS DYLAN/EUROPA
Ingen yderligere afgifter inden for Den Europæiske Union
EKSPORT UD AF EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Tallone: rustfrit stål 316L
Kridt: safirglas
Kronen: rustfrit stål 316L
bagside: rustfrit stål 316L
Vandmodstand: 5ATM - 50 meter
Køn: herre
Vægt: ca. 95 g
Betingelser
Indhold
INFO
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
EKSPORT UD AF EUROPA - VERDEN
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Urremmens materiale
Læder
Referencenummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
42 mm
Genstande solgt
100%