Ublast - Turquoise Stone Dial - UBCEJA40TUR - Mænd - 2026
dage
07
timer
34
minutter
23
Bedømt som Fremragende på Trustpilot.
UBLAST Turquoise Stone Dial ur, referencer UBCEJA40TUR, 40 mm rustfrit stål kasse, automatisk bevægelse, ny med original æske og papirer samt international toårig garanti.
AI-assisteret oversigt
Beskrivelse fra sælger
Official Authorized Dealer
UBLAST er et italiensk registreret mærke.
Vi præsenterer modellen " UBLAST CENTURY Turquoise Stone Dial "
Funktion: timer - minutter - sekunder – dato
Urkasse: 40x11,5 mm rustfrit stål 316L
Uret: griase: zigrinata
Bevægelse: japansk automatisk Seiko NH35 - (24 rubiner - 41 timers gangreserve)
glas: mineralglas med lup
Krone: rustfrit stål 316L – skruet på kl. 3
Bund: rustfrit stål 316L - skruet
Rem: rustfrit stål 316L – jubilee - (ca. 250 mm kasse inklusive)
Lukning: rustfrit stål 316L - foldinglås
Vandtæthed: 10ATM - 100 meter
Type: unisex
Vægt: ca. 140 g
BETINGELSER
Nyt, aldrig båret – inkl. international garanti på 2 år
INDhold
INFO
VIGTIG NOTE FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
Alle ordrer sendes fra vores lager i ITALIEN
NATIONEL OG EUROPA-FRAGT
Ingen yderligere afgifter inden for EU
EKSPORT UD OVER EUROPA - VERDEN
FEEDBACK
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Official Authorized Dealer
Uret: griase: zigrinata
glas: mineralglas med lup
Vandtæthed: 10ATM - 100 meter
Type: unisex
Vægt: ca. 140 g
BETINGELSER
INDhold
INFO
VIGTIG NOTE FØR FØRSTE BRUG
REGEL FOR ALLE URE MED DATO
LOGISTIK/LAGER
NATIONEL OG EUROPA-FRAGT
Model
Turquoise Stone Dial
Urremmens materiale
Stål
Referencenummer
UBCEJA40TUR
Urremmens længde
Lang (over 200 mm)
Urkassens diameter
40 mm
Genstande solgt
100%