Lego Minifigur - Star Wars - Star Wars Lego Mini-figures

Startbud
€ 1

Føj til dine favoritter for at få en alarm når auktionen starter.

Catawikis køberbeskyttelse

Din betaling er sikker hos os, indtil du modtager din genstand.Se flere oplysninger

Trustpilot 4.4 | %{antal} anmeldelser

Bedømt som Fremragende på Trustpilot.

Beskrivelse fra sælger

12 LEGO-mini-figurer - Star Wars, helt nyt i polyposer!!
ett lille legetøj af 6 Clone Pilots fase 2, og 4 Night Troopers, Jango Fett, Mandalorian.
; komplette Lego-sæt i poserne ; uemballeret; forseglet; byggesinstruktioner vedlagt .
een praktisk kavel til masse-scenarier, troopers-opbygning, det at genskabe en Star Wars-krigsscene.
----
Denne kavel indeholder alle disse 12 sæt:
----
4 x Star Wars, Night Troopers.
6 x Star Wars, fase 2 Clone Pilot.
1 x Star Wars, Jango Fett ; i samlerboks.
1 x Star Wars, Mandalorian.
----

12 LEGO-mini-figurer - Star Wars, helt nyt i polyposer!!
ett lille legetøj af 6 Clone Pilots fase 2, og 4 Night Troopers, Jango Fett, Mandalorian.
; komplette Lego-sæt i poserne ; uemballeret; forseglet; byggesinstruktioner vedlagt .
een praktisk kavel til masse-scenarier, troopers-opbygning, det at genskabe en Star Wars-krigsscene.
----
Denne kavel indeholder alle disse 12 sæt:
----
4 x Star Wars, Night Troopers.
6 x Star Wars, fase 2 Clone Pilot.
1 x Star Wars, Jango Fett ; i samlerboks.
1 x Star Wars, Mandalorian.
----

Detaljer

LEGO-type
Minifigur
Serier
Star Wars
Emballage
i uåbnede plastposer
Sættets navn
Star Wars Lego Mini-figures
Antal minifigurer
12
Mærke
Lego
Stand
Ubrugt
HollandBekræftet
236
Genstande solgt
100%
Privat

Lignende genstande

Til dig i

LEGO