Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Miehet - 2026
päivät
17
tuntia
33
minuuttia
46
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, rajoitettu painos, REF.UBQDRIND40BU, automaattikoneinen NH36-kello 40 mm teräksessä, safiirilisäkalvo, valaisevat indeksit, 20 mm teräksinen ranneke, mukana alkuperäispakkaus ja asiakirjat sekä kahden vuoden kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on Italian rekisteröity tavaramerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition
TOIMINNOT: aika - minuutit - sekunnit - päivämäärä - italia/englantia
KELKAN KOKO: ruostumaton teräs 316L
KEHÄ: ruostumatonta terästä 316L - kiinnitetty 8 pultilla
SPSDIA: Ø 40 mm
KELAN KORKEUS: 11 mm
VIIMEISTELY: harjattu - kiiltävä
KORDE: ruostumatonta terästä 316L, tiukasti kiinnitettynä pultilla
KIVI: safiiri litteä
TAUSTA: ruostumatonta terästä 316L, ruuvikiinnitys
VEDENKESTÄVÄ: 10 ATM - 100 metriä
LIIKUMA: automaattinen Seiko NH36
CAttA: opakea guilloché-viiru - hehkuvat indeksit - hehkuvat tikit
LUKITUS: 18 mm deployant - ruostumatonta terästä 316L
NAHKAKIINNIKKEET: 20 mm ruostumatonta terästä 316L
PESÄ: 163 g
KODIN EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
TÄRKEÄ SÄÄNTÖ KAIKILLE PÄIVÄMÄÄRÄKELLORALLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
TOIMITUS VAKUUTETTU - KANSAINVÄLISET JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
TOIMITUS VAKUUTETTU - EXTRA EUROOPPA - MAANILMAAN
PALVELU/RESEPTIO
SPSDIA: Ø 40 mm
KELAN KORKEUS: 11 mm
KIVI: safiiri litteä
PESÄ: 163 g
KODIN EHDOT
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
PALVELU/RESEPTIO
Korimalli
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Viitenumero
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%